Filtruj według

Kolekcje ekskluzywne

Bransoletka  na życzenie

Szanowne Klientki, Klienci i Klienciątka,

Chcemy móc powiedzieć, ze mamy dla każdego coś miłego. Dlatego nie zamykamy się na własne pomysły, ale jesteśmy w stanie zrobić talizman dokładnie dla Państwa, według Państwa upodobań i potrzeb. Odpowiemy na każdą „zajawkę”, o ile nie jest ona sprzeczna z naszym postrzeganiem świata (wykluczamy tematy polityczne, ksenofobiczne, rasistowskie, homofobiczne, ośmieszające kogokolwiek, nie bawimy się w magię ani woodoo J). Nasze talizmany są wyłącznie pozytywne, piękne, wykonane ręcznie w Polsce,  z miłością do rękodzieła a przede wszystkim z miłością do ludzi.

Każda bransoletka od nas to oryginał. Nie tylko ze względu na charakterystykę kamienia, z jakiego jest wykonana, ale również pragniemy nie iść drogą masowej produkcji - naszym celem jest oryginalność.

Proponujemy więc Państwu możliwość zaprojektowania własnej bransoletki, ”bransoletki na życzenie“ -  dla Państwa lub kogoś bliskiego, chłopaka, dziewczyny, męża, żony, przyjaciółki, dziecka...

To Państwo najlepiej znają osobę, którą pragną Państwo obdarować gustowną, energetyczną bransoletką. Będzie nam niezmiernie miło, jesli wpłynie do nas  prośba o wykonanie prezentu. Postaramy się stworzyc ideał – jeśli pojawią się uwagi, będziemy działać aż do skutku, czyli pełnego zadowolenia. Bardzo zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego proszę nie zwlekać i skorzystać z proponowanej współpracy osobistej.

Nie możemy się doczekać Państwa pomysłów i sugestii!

Kolekcje ekskluzywne

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz