O nas

Istnieje cale mnóstwo powodów, dla których zakładane są firmy.  Naszym tematem przewodnim jest niesienie pozytywnej energii, miłości, piękna oraz jakości. Chcemy jak największemu gronu osób zaoferować coś wartościowego, coś, co będą Państwo mogli mieć cały czas PRZY SOBIE (z łać. TECUM), tudzież talizman.

Podstawowym nośnikiem pozytywnej energii w  przypadku naszych produktów jest siła i energia zgromadzona w kamieniach naturalnych. Rozmaite kolory minerałów i ich kombinacje czynią cuda i z każdej stylizacji potrafią wydobyć to najlepsze; ponadto wierzymy że mają magiczną moc!

Jesteśmy grupką przyjaciół z podobnym nastawieniem do świata, podobnymi marzenia i wartościami. Nie mamy ani długoletniej historii firmy, ani wielkiego doświadczenia w poruszaniu się na rynku. Na razie nie pisze o nas jeszcze ani prasa kolorowa, ani nie pojawiamy się w telewizjach śniadaniowych. Co bowiem mamy, to pozytywną energię do rozdawania, wiarę w ludzi i dobro z nich płynące, mamy sprawdzonych i sympatycznych dostawców kamieni naturalnych w Polsce i za granicą oraz głowę pełną pomysłów na nietuzinkowe designy.

Bardzo zależy nam, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne, ale też trwałe. Dlatego z rozruchem firmy czekaliśmy dość długo – bowiem testowaliśmy materiały od różnych dostawców, aby móc Państwu przekazać tylko to co według nas najlepsze. Na chwilę obecną znaleźliśmy optimum, ale nie osiadamy na laurach, cały czas poświęcamy udoskonalaniu siebie i naszych produktów. Jesteśmy pewni, ze każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie bądź dla bliskich, i że spodoba się Państwu naszą biżuteria i akcesoria z kamieniami niosące pozytywną energię. Dokonując wyboru należy posługiwać się własną intuicją – nawet w przypadku kamieni naturalnych trzeba wierzyć w „miłość od pierwszego wejrzenia”.

O nas

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz